مشاور ایزو , آموزش ایزو , ISO , گواهینامه ایزو , انواع استاندارد , انواع سیستم

انتخاب صحیح سیستم های مدیریتی مورد نیاز

هیچ سازمان و شرکتی نیست که بدون یک ساختار و سیستم تعریف شده ( ممکن است برخی از این تعاریف فقط در ذهن افراد شکل گرفته باشد ) بتواند در دنیای رقابت امروزی دوام آورده و ادامه حیات داشته باشد.

از سال ها پیش ( تقریبا از دهه چهارم قرن بیستم ) یکی از دغدغه های اصلی سرمایه گذاران و مدیران ارشد سازمان های مختلف انتخاب راه و روش مدیریت و همچنین چگونگی ساختار سازی بر مبنای انتخاب سیستم های مدیریتی بوده است و این مسئله و چالش در گذر زمان تعاریف و تفاسیر مختلفی را به خود دیده و کماکان از دغدغه های پر اهمیت سازمان ها می باشد.

در اواسط دهه هشتم قرن گذشته و بواسطه ورود استانداردها و سیستم های مختلف مدیریتی، کیفی و مهندسی و همچنین سیل نظریه هایی که در قالب های متنوعی از دانشمندان و تئوریسین های برجسته زمان خود، به سازمان ها و شرکت های مختلف، اتفاق می افتاد، به مرور شاهد نگاه علمی و مطابق با استانداردهای بین المللی به موضوع مهم و اساسی انواع سیستم های مدیریتی و چرایی انتخاب مطلوب آنها برای انواع سازمانهای مختلف بوده ایم

مدیر سایت

قوانین ارسال دیدگاه

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*

  admin پاسخ

  اگه ممکنه در خصوص متن ارائه شده فایل صوتی و یا تصویری در سایت قرار دهید

  مهدی کریمی پاسخ

  سلام
  برای مرکز رادیوتراپی چه استانداردهای موردنیاز است؟ لطفاً راهنمایی کنید؟

  مونا حجازی پاسخ

  سلام.
  چگونه و از کجا می توانیم برای شرکتمون استاندارد موردنظر و مفید رو انتخاب کنیم که کیفیت سازمان را بالا ببرد؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید؟