مشاور ایزو , آموزش ایزو , ISO , گواهینامه ایزو , انواع استاندارد , انواع سیستم

سیستم مدیریت امنیت اطلاعات , ISMS , بر مبنای استاندارد ISO/IEC 27001

در سال های اخیر اهمیت ISMS , برای سازمان ها و شرکت های زیادی برجسته شده و رویکرد بیشتر شرکت های امروزی، گرایش زیادی به این استاندارد بین المللی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO/IEC 27001:2013  در راستای پیاده سازی اصولی پیدا کرده اند.

بنابراین با توجه به ورود انواع نرم افزارهای کوچک و بزرگ و همچنین نیاز به ثبت داده ها و اطلاعات مختلف در سخت افزارها و نرم افزارهایی که راه خودشون رو به درستی در تمامی فرآیندها و اجزاء سازمانی باز کرده اند،مدیران ارشد سازمان ها و شرکت ها بایستی برای طراحی، آموزش و استقرار ISO/IEC 27001:2013  پیش قدم و مشتاق بوده و اقدام نمایند تا در مدیریت امنیت دارایی هایی از قبیل اطلاعات مالی, دانش سازمانی, مالکیت معنوی, اطلاعات کارمندان و یا اطلاعاتی که توسط اشخاص ثالث به آنها سپرده می شود, مخاطره و ریسک بالایی نداشته و احتمال تحمیل هزینه هایی, گاها بالا، را برای سازمان هایشان، کم کنند.

 

, سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO/IEC 27001 , از سری استانداردهای تخصصی می باشد که طراحی، آموزش، استقرار، جاری سازی و نگهداری آن در شرکت ها و سازمان های مختلف از پیچیدگی های خاصی برخوردار است. و این موضوع باعث میشود اکثر شرکت هایی که گام در مسیر پیاده سازی استاندارد سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ( ایزو ۲۷۰۰۱ ) ، می گذارند از , مشاور ایزو ۲۷۰۰۱ , استفاده نمایند.

انتخاب استاندارد ISO 27001  بایستی بر اساس نیاز سازمان و یا شرکت ها بوده و از خروجی تحقیق و بررسی های لازم و کافی توسط کارشناسان متخصص و باتجربه این تصمیم استراتژیک، حاصل شده باشد. 

 

مدیر سایت

قوانین ارسال دیدگاه

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*

  علی پاسخ

  سلام
  ما یک شرکت طراحی وب سایت هستیم چگونه می توانم از کارشناسان شما برای استقرار و پیاده سازی iso 27001 راهنمایی بگیرم چگونه و از کجا باید شروع کنیم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

  آرمان راوشان پاسخ

  با سلام و احترام
  آقای مهندس فروغی
  اینجانب مشاور سیستم مدیریت کیفیت هستم و یک پروژه ISO 27001:2013 به من پیشنهاد شده، نیاز به روشهای اجرایی و مستندات این استاندارد دارم چطوری میتوانم از تجربیات شما استفاده کنم؟

  علیرضا سوری پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  با تشکر از برگزاری دوره آموزشی ۲۷۰۰۱ دوره کاربردی برای من بود.
  میخواستم از بابت شرکت در دوره از پشتیبانی عالیتون تشکر کنم. مطالب دوره بسیار خوب بود.
  ممنون میشم برای دوره های بعدی هم اطلاع رسانی بفرمایید